پشتیبانی

سوالات متداول

1حداقل مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری برای نصب نرم افزار کودک آریا چیست ؟
برای استفاده از نرم افزار کودک آریا نیاز به یک دستگاه اندرویدی با حداقل مشخصات سخت افزاری - یک گیگا بایت رم (1 Gb RAM) - حداقل 390 مگابایت حافظه داخلی آزاد و اندروید نسخه چهار (Android 4.0.x Ice Cream Sandwich) دارید. همچنین دستگاه شما باید امکان برقراری ارتباط با اینترنت جهت فعالسازی و دریافت به روز رسانی ها و فایل های مورد نیاز را داشته باشد.
2نحوه راه اندازی و نصب نرم افزار چگونه است؟
پس از خرید نرم افزار و دریافت کد فعالسازی به شما لینک دانلود فایل نصبی (http://services.morabah.com/koodak.apk) داده می شود، پس از اتمام دانلود، فایل دانلود شده را نصب کنید. بعد از نصب و باز کردن برنامه با صفحه فعالسازی مواجه خواهید شد که باید فیلدهای مربوط به نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه، آدرس پست الکترونیکی و کدفعالسازی (کدی که خریداری کرده اید) را با دقت پر نمایید. بعد از فعالسازی موفقیت آمیز برنامه، صفحه دانلود فایل های مورد نیاز برنامه نشان داده می شود. ، لطفاً تا پایان فرآیند دانلود شکیبا باشید.
3اگر برنامه را از روی دستگاه خود پاک کنم فعالسازی از بین می رود؟
خیر، بعد از فعالسازی کودک آریا روی دستگاه شما، در صورت پاک کردن و نصب دوباره برنامه و یا حذف فایل های آن، در اولین اتصال برنامه به اینترنت فرآیند بازیابی به صورت خودکار انجام می شود.
4برنامه قبلاً درست کار می کرده اما الآن نیاز به فعالسازی یا دانلود دارد.
این اتفاق به خاطر دستکاری شدن فایل های برنامه توسط خود کاربر پیش آمده است، برای اصلاح خودکار برنامه ابتدا یک بار دستگاه اندرویدی خود را خاموش و روشن کنید، از اتصال به اینترنت اطمینان حاصل کنید، سپس برنامه را باز کنید و صبر کنید تا همه چیز به حال اول برگردد.
5برنامه پیغام به روزرسانی میدهد، چه کار کنم؟
تیم توسعه نرم افزار، گروه های تولید محتوا و مسئولین پشتیبانی ما، پیوسته در تعامل با یکدیگر هستند و در فاصله زمانی های متغیر به روزرسانی هایی برای برنامه منتشر می کنند که یا محتوایی به برنامه اضافه می کند، یا یه امکانات آن اضافه می شود و یا در صورت وجود مشکل در نسخه های قبل آن ها اصلاح شده اند. توصیه می شود که در صورت مشاهده پیام آماده شدن به روزرسانی بر روی دکمه دریافت بروزرسانی کلیک کنید تا از آخرین امکانات مربع کودک بهره مند شوید.

دانلود و بروز رسانی

جهت دریافت آخرین نگارش از نرم افزار کودک آریا بر روی دکمه دانلود نرم افزار کلیک نمایید.
دانلود نرم افزار : 38 مگابایت

سئوال شما در بخش سئوالات متداول پیدا نشد ؟

در صورتی که جواب خود را در بخش سوالات متداول پیدا نکرده اید ، می توانید از طریق فرم ذیل سئوال خود را به اطلاع کارشناسان این شرکت برسانید.
پس از بررسی ، در کوتاهترین زمان ممکن جواب به ایمیل شما ارسال و در صورت مشاهده تکرار در بخش سوالات متداول درج خواهد شد.
[contact-form-7 id="6" title="فرم تماس 1"]